ביטוח לחו"ל דרך קופ"ח או דרך חברה פרטית – מה עדיף?

בתקופה האחרונה אנו קוראים פוסטים רבים ברחבי הרשת שעוסקים בבחירה נכונה של ביטוח נסיעות לחוץ לארץ דרך קופת החולים או דרך חברה פרטית. הדבר גרם לנו להבין כי יש צורך בבירור מעמיק בנושא כדי לאפשר לכל התוהים להגיע למסקנה אחת ברורה. לכן, יצאנו לבדוק את הפרטים וחזרנו עם תשובה שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

תכירו את הגורמים שליוו אותנו בכתיבת המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את כל המידע הדרוש, כדאי שתדעו איך בכלל הגענו למסקנה בנושא. בחרנו הפעם לגשת אל גורמים שביטחו את עצמם באמצעות שני הביטוחים הללו ושאלנו אותם – מה מבין השניים עדיף לדעתכם? קיבלנו מעל ל – 50 פניות בנושא, ובסופו של דבר בחרנו את ה – 3 שנראו לנו המתאימות ביותר.

זו ההזדמנות שלנו להודות לכל הגולשים שסייעו ושלחו לנו את המידע בנושא. שכן, בזכותם, המדריך הנוכחי רואה אור והוא צפוי להעלות למודעות את הנושא החשוב הזה שגורם לא פעם לבלבול.

 

ביטוח לחו"ל דרך קופ"ח או חברה פרטית – מה עדיף? התשובה של ירדן

ירדן ציין בפנינו כי הוא נווד דיגיטלי. כלומר, אדם שעוסק בעבודה שניתן לבצע אותה מכל מקום בעולם. לדבריו, בכל פעם הוא טס לתקופה של כ – 3 חודשים ולאחר מכן, הוא חוזר לארץ וחוזר שנית. כך שהוא מבצע לא מעט ביטוחים בכל טיסה. הוא ציין שזה לא באמת משנה במי אתם בוחרים.

הכי חשוב שתערכו לפני הנסיעה שלכם השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל. שכן, המחירים והפוליסות משתנים בכל תקופה. כך שבזמן X אתם יכולים לגלות שביטוח דרך קופ"ח הוא מתאים יותר ובזמן אחר אתם עלולים לגלות שביטוח Y הוא העדיף.

 

ביטוח לחו"ל דרך קופ"ח או חברה פרטית – מה עדיף? התשובה של דן

דן נוסע לא פעם לנסיעות עסקים לאחר שהוא הקים סטרט אפ ייחודי. לדבריו, בחירה של ביטוח לחו"ל צריכה להתבצע בהתאם לפוליסה שמוצעת לכם. כך שזה לא באמת משנה באיזה מהגופים מדובר. אתם פשוט צריכים להיות בטוחים שזהו גוף שמציעה לכם פוליסה מקיפה שבאמת תשרת אתכם במידת הצורך.

 

מה אנחנו  חושבים על כך?

אנחנו רוצים להציג את דעתנו בנושא רגע לפני שהמדריך מסתיים ולומר לכם, קוראים יקרים. אתם צריכים לערוך בירור מקיף לפני שאתם סוגרים ביטוח. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בביטוח חו"ל מקיף שמתאים לכם ביותר, עליכם לשוחח עם כמה חברות שונות (גם דרך קופת חולים וגם דרך חברה פרטית) ולבדוק את העניינים הללו:

  • העלות
  • מה כוללת הפוליסה
  • חוות דעת חיצוניות על החברה

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת שאין זה משנה אם תבחרו בביטוח דרך קופת חולים או חברה פרטית. מה שמשנה בסופו של דבר זה הכיסוי.

השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל

אהבתם?
שתפו עם החברים!
תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו