ביטוח סיעודי אצל אופק המרכז לזכויות בע"מ

ביטוח סיעודי אצל אופק המרכז לזכויות בע"מ

ביטוח סיעודי הינו ביטוח הכרחי אשר נועד להבטיח כי בעת הצורך, תוכלו לקבל פיצוי כספי, במידה ונקלעתם למצב סיעודי. במאמר הבא נסביר מהו ביטוח סיעודי, וכיצד תוכלו לממש אותו באמצעות אופק המרכז לזכויות בע"מ.

ביטוח סיעודי – רכישה הכרחית בעבור כל אזרח במדינת ישראל

ביטוח סיעודי הינו ביטוח חובה הנועד להבטיח כי אם אדם נקלע למצב סיעודי, בעקבות בעיה פיזית או תשישות נפשית הוא יהיה זכאי לקבלת פיצוי.  מצב סיעודי הינו מצב מורכב לביסוס והוכחה אל מול הגופים המוסמכים כדוגמת ביטוח לאומי, בשל העובדה כי על מבוטח סיעודי לעבור וועדות אשר יקבעו את גובה הנכות, ובהתאם לכך גם את גובה הפיצוי. משום כך, רכישה של ביטוח סיעודי הינה חיונית, בייחוד לאור העובדה כי מצב סיעודי ניתן להיקלע הן בגילאים צעירים כתוצאה מתאונות עבודה או תאונות דרכים, ובעיקר בגילאי הזקנה, כאשר ע"פ הסטטיסטיקה ההסתברות להיקלע למצב סיעודי מעל גיל 80 עומדת על 20%, בתוך חמש שנים.

מבוטחים

כיצד ניתן להבטיח מימוש ביטוח סיעודי בעת הצורך?

ע"פ הסטטיסטיקה היבשה, 75% מהחולים צריכים לקבל השגחה בבית וטיפול, ואילו הנותרים ייאלצו להתאשפז במוסד סיעודי. יחד עם זאת, מדובר בסטטיסטיקה ולכן יש לקחת אותה בעירבון מוגבל, אולם עלינו להתכונן לסיטואציה הזו, בעיקר בשל המחיר הכספי הכרוך בכך. אדם סיעודי זקוק לטיפולים 24 שעות ביממה באמצעות מטפל, פיזיותרפיה, תרופות וכן טיפולים נוספים אשר נועדו לשפר או להקל על מצבו, בעיקר אצל קשישים, ומשום כך מדובר בעלויות כספיות גבוהות אשר יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים, מדי שנה. יתרה מכך, כל טיפול רפואי (גם במקרים דחופים) במסגרת הטיפול הסיעודי הינו טיפול יקר, ומשום כך רכישה של ביטוח סיעודי היא הכרחית לצורך קבלת פיצוי כספי מהגורמים הרלוונטים, ובראשם המוסד לביטוח לאומי הקובע את אחוזי הנכות של הנכה הסיעודי וכן משלם כספי פיצוי, בהתאם לפוליסה. יחד עם זאת, מדובר בהליך מורכב ובירוקראטי, משום כך נותר המבוטח חסר אונים. אולם, באמצעות אופק המרכז לזכויות בע"מ תוכלו לממש את זכויותיכם הסיעודיות, כפי שנסביר כעת.

ביטוח סיעודי אצל אופק המרכז לזכויות בע"מ

אופק המרכז לזכויות הינה חברה אשר הוקמה מתוך מטרה לתת מענה לאוכלוסייה הזקוקה לקבלת הכרה במצבם הרפואי, ולקבל את המגיע ע"פ תנאי פוליסת הביטוח. אצל אופק המרכז לזכויות בע"מ תוכלו לקבל ליווי מקצועי לכל אורך התהליך מצוות מנוסה, עם דגש על מתן שירות אדיב הנעשה בשקיפות מלאה, מתוך מטרה ללוות אתכם בתהליך ביורוקראטי עד לקבלת הכספים המגיעים לכם.

חברת אופק מדגישה כי היא איננה עוסקת בתחום עריכת דין ואיננה מתיימרת לעסוק במקצוע עריכת דין וכל טיפולה בלקוחות הינה על צד הפרוצדוראלי והטכני בלבד, ועזרה במילוי הטפסים.

אהבתם?
שתפו עם החברים!
תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו