יורם דובובסקי מסביר אילו חברות צריכות יועץ אסטרטגי

אתם מנהלים את אותה חברה כבר לא מעט שנים אך לאחרונה נדמה לכם שהחברה מעט תקועה? לא מתקדמת, לא עומדת במטרות ואין לכם מספיק הכנסות? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן הטוב ביותר לקבלת שירותי ייעוץ אסטרטגי, כי למה שלא תנסו זאת גם אתם.

פגישה

כיצד ייעוץ מהסוג הזה יכול לסייע?

יועץ אסטרטגי תותח לקבלת שירותיו אתם תראו שלא תצטערו על כך. ייעוץ אסטרטגי למעשה מתייחס לעסק שאתם מנהלים, בודק איפה הטעויות שעד היום עשיתם ובוחן כיצד ניתן יהיה לשפר את הדברים. לכן, אם חשוב לכם שהחברה שנמצאת בבעלותכם באמת תתקדם ותצליח, חבל יהיה לוותר על ייעוץ כזה. כמו כן, כדאי לדעת שלא מעט אנשים פונים לקבלת שירותיו של יועץ אסטרטגי מוצלח עוד לפני הקמת העסק והאמת היא, שיש בכך היגיון. במקום להתחיל, לעשות טעויות רבות ורק אז לפנות לקבלת עזרה, ניתן יהיה לקבל מראש סיוע שיעזור לכם להימנע מטעויות שונות.

לאיזה יועץ כדאי לכם לפנות?

האמת היא שאם תעשו חיפוש, תגלו שלא מעט אנשים למדו בצורה מעמיקה ביותר את הנושא של ייעוץ אסטרטגי ולכן ברור מדוע לא קל לבחור לאיזה יועץ נרצה לפנות. לא כל יועץ ייתן לכם שירות נהדר כמו יורם דובובסקי כי לא לכל היועצים האסטרטגיים יש את הניסיון ואת הידע הנדרש. לכן, אם יש לכם דילמה בין כמה וכמה יועצים שונים שיוכלו ללוות את החברה שלכם, מדוע שלא תבדקו על איזה יועץ כולם ממליצים? ממש כפי שתוכלו לקרוא היום המלצות על טכנאי מזגנים ועל אנשי מקצוע אחרים, כך ניתן יהיה למצוא גם לא מעט המלצות אודות יועצים לחברות ולעסקים. ההמלצות הללו כמעט תמיד נכתבו על ידי אנשים שבאמת קיבלו שירות, ייעוץ וליווי, מה שאומר שניתן יהיה להסתמך עליהן.

האם ייעוץ אסטרטגי יעלה הרבה?

כמובן שאפשר להבין מדוע כל מי שרוצה לקבל שירותי ייעוץ אסטרטגי לעסק ירצה להבין גם כמה זה עולה. אומנם זה נכון שייעוץ מקצועי לעסקים זו השקעה בעסק ולכן טבעי שתהיו מוכנים לשלם על כך, אך מצד שני, כמובן שאין סיבה לשלם מחיר מופקע. לכן אנחנו יכולים להבין מדוע גם המחיר הוא משהו שמטריד אתכם וכדאי שתדעו: על ידי השוואת מחירים תמיד תהיה לכם אפשרות לחסוך. זה אומר, בפועל, שתוכלו להתקשר אל יותר מיועץ אחד, להסביר לו למה אתם זקוקים ולראות כמה הוא דורש תמורת השירות שהוא מציע. כדאי לדעת שייעוץ הרבה פעמים זו לא רק פגישה אחת אלא תהליך שלם ולכן טבעי שהמחירים לא יהיו נמוכים. אתם תראו שאם תבחרו יועץ מוביל ורציני לא תצטערו על כך ותרגישו שזו הייתה השקעה נהדרת עבורכם ועבור החברה שאתם מנהלים.

אהבתם?
שתפו עם החברים!
תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
מאמרים נוספים
שאולי תאהבו